2198 ETCHING (F)
Sold: SEK 100
Sold den 22 september 2014 -
5021 ETCHING
Karl Reisenbichler, 1920-tal, 12x23
Sold: SEK 400
Sold den 5 maj 2008
Föremål som liknar etsning Karl Reisenbichler
- Matches
- alla
- Show all